Ayın okulu – School of the month


Ayın okulu - School Of the Month

1987 yılında kurulan International House Bristol Clifton bölgesinde 2 merkezden oluşmaktadır.

Clifton birçok büyük alışveriş merkezlerinin, restoranların ve barların bulunduğu bir yerleşim yeridir.
Esnek eğitim programında kendi ihtiyaçlarınıza, zamanınıza ve bütçenize göre program düzenliyebilirsiniz.

Ne zaman başlıyacağınıza, extra ders alıp almayacağınıza, uluslararası sınavlara katılıp katılmayacağınıza karar verebilirsiniz. Tüm kadro; tam zamanlı çalışan, tecrübeli ve profesyonel öğretmenlerden oluşur.

Burada herkes sizin daha çabuk ilerleme kaydetmeniz için uğraşır. Sınıf içinde ve dışında her zaman arkadaşça davranışlarla karşılaşırsınız.

logo

Ihb2

International House Bristol’da İngilizce öğren !

Bristol’un canlı ve seçkin bir bölgesinde bulunan IH Bristol, güzel binaları, açık yeşil alanları; mağaza, cafe, restoran ve bar çeşitliliği ile ünlü olup İngiltere’de en iyi deneyimi yaşamanız için idealdir.

IH, verdiği kişiselleştirilmiş hizmet sayesinde İngilizceyi hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Küçük gruplardan oluşan sınıflarda, kullandığımız birçok eşsiz ve başarılı yöntem, kısa bir sürede akıcı ve doğal bir şekilde İngilizce konuşmanıza yardımcı olacaktır.

Haftada 100 yeni şey öğretmeyi amaçlayan kurslarımızda, “günün ifadesi” sayesinde İngilizce konuşma becerinizi kitaplarda bulunmayan, ancak anadili İngilizce olan kişilerin günlük hayatlarında sürekli kullandıkları sözcük ve ifadeleri öğrenerek zenginleştireceksiniz.

Aktif sosyal ve kültürel programlarımız, Birleşik Krallık kültürü ile öğrendiğiniz dili kullanmayı birleştirerek size eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Geziler, ziyaretler, spor ve partiler sayesinde İngilizcenizi İngilizlerle iletişim kurarak geliştirirsiniz.

IH sahalarımızın ikisi de ferah ve geniş sınıflara, iyi donanımlı çalışma odasına, Wi-Fi ve internet bağlantısına, hatta müstakil bahçelere sahiptir. Okulumuz, Güneybatı İngiltere’nin IELTS ve Cambridge Exam Open Centre merkezi olup, bağımsız teftiş kurumlarının beklentilerinin üzerinde performans sergilemiştir. Okul aynı zamanda sürekli gelişim sağlayan öğretmen eğitimi merkezi işlevi de görmektedir.

Sıcak ve güvenli bir atmosfere sahip olan Bristol, eski zamanların ünlü ticaret limanı olarak zengin bir tarihe sahiptir, bugün ise yaratıcı, finansal ve yüksek teknoloji endüstrisinde merkez olan bir şehirdir. İki büyük üniversiteye ev sahipliği yapan Bristol, gençlere hitap eden, canlı bir konumdadır. Büyük alışveriş merkezlerine, gezilecek, görülecek birçok yer ve kültürel etkinliğe sahip olacak ölçüde büyük olan şehir, aynı zamanda etrafta rahatlıkla dolaşılabilecek ve misafirlere kaybolmuşluk hissi vermeyecek kadar da küçüktür.

Bozulmamış, doğal sahil şeridi ve dünyaca ünlü Stonehenge anıtlarına ev sahipliği yapan Bristol, ayrıca Güneybatı İngiltere’nin kültürel ve ticari merkezidir. Bristol; Cardiff, Bath ve Oxford gibi birçok ilginç yerle çevrelenmiştir. Londra bile sadece 90 dakikalık tren seyahati mesafesindedir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın


Ayla Akkoc, M.A
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Abroad Education Consultant

Cumhuriyet Mh. Damla Sk. Nirvana Sitesi
B Blok D:4 Nilüfer Bursa / Turkey
0090 224 2474525
0090 507 3193338
www.languagetravellers.com

Ihb1