Dil okulları


DİL OKULLARI

Hem ingilizce öğrenmek, hem yeni bir kültür tanımak,çok gezmek ve çok eğlenmek, güzel anılar ve iyi bir Ingilizce ile Türkiye’ye geri dönmek için ise yurtdışı çok iyi bir seçenektir.

Dil öğrenmek zaman ve emek isteyen bir iştir, Örneğin ingilizce öğrenmek isteyen bir insan Türkiye’deki kurslarda harcayacağı zaman ve para ile elde edeceği ingilizce seviyesi, Ingilizce’nin ana dil olduğu bir ülkede, dili yaşayarak, kullanarak öğrenmesinin getireceği seviyenin yanında çok çok düşük kalmaktadır.

Çok yüksek olmayan bütçelerle, uzun-orta-kısa sürelerle yurtdışındaki dil okullarımızdan birinde sizde eğitim alabilirsiniz. Dil Eğitiminin yanı sıra, dil eğitiminden sonra üniversite geçişi sağlayan dil okulu seçeneklerimizde bulunmaktadır. Böylelikle dil eğitimini takiben dünyanın en iyi eğitim veren üniversitelerinin yer aldığı bir üniversite programına da geçiş yapabilirsiniz. Bunun yanısıra ise kültür değişimi içinde bulunduğunuz için kendinizin kişisel gelişiminede katkıda bulunabilirsiniz.

Öğrencilerimizden Başak Su Şahin Kanada – Belleville – Bayside Secondary School.

Merhaba, Irmak ablacım

Ben iyiyim işte daha havalar sıcak o yüzden sorun yok gibi. Sizler nasılsınız? Burada her şey yolunda. Herkesin alışkanlıkları farklı olduğu için alışmaya çalışıyorum ben de. Türk olduğum için çok iyi davranıyorlar. Buradaki görevliler ismimi hemen öğrendiler, çok yardımsever insanlar gerçekten. Herkes cana yakın, şimdilik bir sorunum yok. Salı günü okul açılacak bakalım ona alışabilecek miyim. 🙂
Kısacası ben burada iyiyim hiçbir problem yok benim açımdan. Kendinize çok iyi bakın, görüşmek üzere!

Başak Su Şahin

PROMOSYONLU DİL OKULLARI

Dil okulu için kampanyalı ve promosyonlu okullarımız.