Hakkımızda


BİZ KİMİZ?

Language Travellers Bursa’da hizmet veren yurtdışı eğitim firmasıdır. Emekli İngilizce öğretim görevlisi olan Ayla Akkoç, 1999 yılında kurmuş olduğu YERO International Education firmasında isim değişikliğine giderek, 2014 yılında Language Travellers firmasını kurmuştur. LT, 20 yıllık deneyimi ve yurtdışı eğitim alanında çoğunluğu İngilizce öğretmeninden oluşan uzman kadrosuyla yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Language Travellers olarak amacımız; sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunarak yurtdışı eğitim konusunda en doğru ve güncel bilgilere ulaşmanızı sağlamaktır. Okul ve program seçimi, kayıt işlemleri, vize başvurusu, seyahat ve konaklama organizasyonu gibi işlemler, ücretsiz sunduğumuz danışmanlık hizmeti kapsamında öğrenciler adına yürütülmektedir.

LT başta İngiltere, Amerika ve İskandinav ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde lise, üniversite ve dil okulu yerleştirmesi yapmakta ve yaz okulları programları sunmaktadır.

Founder
Ayla AKKOÇ

Co-founder
Ayda DREVON

Program Manager
Aslı Ceren SEÇKİN

Marketing Manager
Sevil BAYMAN

Marketing Assistant
Dila AKAY

Logomuz