İtalya Dil Okulu


İTALYA DİL OKULU

Günümüzde İngilizceye alternatif olarak İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Fransızca da önem kazanmıştır.

Birçok şirket ve kurum İngilizce yanında ek dil bilen çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu dilleri konuşulduğu ülkelerde, yoğun programlara katılarak öğrenebilir ve zaman kaybetmeden kariyerinize yeni bir renk getirebilirsiniz.

İtalya’nın tarihi havasını Roma, Floransa, Siena’da  ki  eski bina, köprü ve sokaklarında içinize çekerken, dünya moda merkezi olan Milano’da sizi bambaşka bir şıklık sizleri karşılarken, siz gelecek kariyeriniz için yepyeni adımlar atacak, o sevimi ve çok farklı İtalyan kültürünü de yaşamınıza katacaksınız. İtalya da daha önce yaşamış olan danışmalarımızda size bu deneyiminizde sonuna kadar yardımcı olacaklardır.

Dil Okulları:
Language Travellers olarak öğrenilmek istenilen dil eğitimin yerinde olması gerekliliğinin savunucularındanız. Bir taraftan dil merkezlerinde gramer ve teorik olarak dil eğitim alırken diğer taraftan da İtalya sokaklarında aldığınız eğitimi pratik olarak uygulama fırsatını bulacaksınız. Kısa zamanda İtalyancınızı geliştirirken aynı zamanda İtalya’nın o eşsiz güzelliklerini  keşfedecek ve birebir etkilendiğiniz İtalyan kültürünün sizin dünya görüşünüzdeki olumlu etkilerini de fark edeceksiniz.

ÇALIŞTIĞIMIZ OKULLAR:

Scuola Leonardo Da Vinci: Roma,Floransa, Milano veya Siena da her seviyede İtalyanca öğrenmenin veya İtalyanca’nızı geliştirirken bulunduğunuz şehrin tarihi güzelliklerinin tadını çıkartın.

Dante Alighieri: Dünyada  Modanın başkenti olan Milanoda italyancanın keyfini sürün.1923 ten beri dünyanın birçok yerinden gelen İtalyanca meraklılarına etkin teknikerle İtalyanca derleri verilir.

Sorrento Lingue: İtalya’nın güneyinde yer alan eşsiz güzellikleri ile turistlerin gözde bölgesi olan Napoli’de yer alan Sorrentoşehrinde deneyimli bir kadro yardımı ile İtalyanca öğrenmenin yanı sıra güneyin sıcak insanlarını tanıma imkanı bulacaksınız.

Arco Di Cruso: İtalya’nın başkenti Roma’nın merkezinde yer dil merkezinde italyancanızı geliştirin ve birçok filme konu olan roman imparatorluğunun merkezinde unutulmaz anlar yaşayın.

Sprachcaffe: Floransa, Roma şehirlerinin yanı sıra size İtalya’nın güneyinde yer alan göz kamaştırıcı doğal güzelliklerinin ve tertemiz sahillerinin bulunduğu Calabria’da size İtalyanca öğrenmeyi bir zevke dönüştürür.

Lorenzo de ‘Medicini: 30 yıllık tecrübesini İtalyan dili ve kültürü eğitiminde en etkili biçimde kullanan deneyimli hocaları ile Floransa, Roma ve Tucania’nın tarihi güzelliklerinin birleştiği Lorenzo de’Medicini’nin size sunduğu değişik aktivitelerle eğlenirkenİtalyancanızın  nasıl geliştiğine sizde şaşıracaksınız.

Accademia Italiana
Centro Italiano
DILIT – International House Roma
IED
Inter StudioViaggi – SPA
LdM – Lorenzo de’ Medici, The Italian International Institute
Linguaviva
Scuola Leonardo da Vinci – Milan Florence Rome Siena