Lise değişim


LİSE DEĞİŞİM PROGRAMI

Lise değişim programına katılmak dünyaya bakış açınızı değiştirerek hem başka kültürleri tanıma hem de kendi kültürünüzü tanıtma olanağını sağlar.

14 – 18 yaşlarında lise öğrencilerinin katılmış oldukları bu program, öğrenciye farklı bir yaşam standartının yanında alışılmışın dışında bir eğitim sunmakta, kişinin çok farklı yönlerini ortaya koymasında yardımcı olmaktadır.

Bir yılı kapsayan bu program sayesinde en ekonomik şekilde yurtdışında eğitim görmüş olacaksınız ve ileriki yaşantınızda almış olduğunuz J1 vizesi size çok iyi bir referans olacak.

İngilizcenizi çok kısa sürede geliştirip günlük yaşamda ve okul ortamında rahatlıkla kullanabilecek duruma geleceksiniz.

 

Language travellers öğrencilerine yıllardır en iyi ve kaliteli eğitim anlayışı içerisinde hizmet vermekte, aktivite ve dil eğitimlerine destek sağlamaktadır.

Her yıl yüzlerce öğrenci gittikleri bu kurumda beklentilerini ötesinde bir eğitim ile karşılaşmakta ve hayatları boyunca unutamayacakları bir dönem geçirmektedirler.

Gelin sizlerin de bu şanlı öğrenciler arasında yer almanızı sağlayalım …

Öğrencilerimizden Pınar Akdeniz  Amerika – Delaware Appoquinimink High School

Merhaba!

Ben Pınar Akdeniz.  Doğa  Okulları öğrencisiyim.  2016-  2017   öğretim yılında  Delaware eyaleti Middletown’da bulunan Appoquinimink High School’da 10.sınıf öğrencisiyim. J1 vizesi ile exchange öğrenci olarak burada 1 yıl bulunacağım. Okulum, arkadaşlarım ve ailem ile güzel bir ortamım var. Language Travellers ve Ayla Akkoç’a çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle…